Robota Akkupuukkosaha DC-RPS18V runko
EAN:01101065
Tuotekoodi:6438212140704
Valmistaja:Robota
Saatavuus:VarastossaVarastossaTuote on varastossa.
Luo asiakastili ja käyttäjätunnus ja saat parhaan hinnan sekä bonuksia ostoistasi jopa 3,5%.
Robota DC-RPS18V akkupuukkosaha on tehokkaampi versio pikkuveljestään DS-S 18V akkupuukkosahasta. Robota akkukäyttöinen puukkosaha puun, metallin ja muovin sahaukseen. Puukkosahassa on terän pikakiinnitys ja pitävä kumikahva.
Ominaisuudet:
- Iskunpituus 32mm! (Vertaa edelliseen malliin DS-S18V jossa 22mm)
- Led-työvalo helpottaa työskentelyä
- Kaksi nopeutta
- Terän pikalukitus
Tekniset tiedot:
- Akun jännite: 18 V
- Terän nopeus: 3000 rpm
- Iskunpituus: 32 mm
- Kapasiteetti:
puu 150 mm
teräs 15 mm
muovi 110 mm